EnglishDeutschPolski

Niech Twoja firma tylko zyskuje!

Produkuj prąd na własne potrzeby

Kontakt

Fotowoltaika dla firmy

Myśl z perspektywą o swojej firmie - zarabiaj na oszczędzaniu!

Jeżeli Twoja firma dysponuje placem wokół niej, pokaźnym dachem lub niewykorzystaną przestrzenią - dlaczego by jej nie zagospodarować? Pomyśl przyszłościowo o trwającej pandemii i nie zapominaj w jakiej sytuacji został postawiony Twój biznes w marcu 2020 roku. Odejmij jedno ze swoich zmartwień jeżeli chodzi o dodatkowe rachunki za prąd i zaoszczędź nawet do kilkunastu tysięcy złotych w skali roku. Ustabilizuj w tym temacie swoją firmę i ciesz się satysfakcją na długie lata!

Z pewnością efektem tego będą zmniejszone koszta prowadzenia Twojego biznesu oraz przyniesie to pozytywny odzew w stosunku co do jego wizerunku - przyjazność środowisku jest teraz nie tylko modna, ale i bardzo potrzebna!
Stosunkowo najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcieliby założyć panele fotowoltaiczne swojej firmie, jest leasing - spłata inwestycji praktycznie się pokrywa wysokością rachunków, jakie poniosłaby Twoja firma za prąd.

Poznaj odpowiedź na wszystkie pytania

Zastanawiasz się, czym jest system upustów dla firm oraz jak przedsiębiorcy mogą oddawać nadwyżki wygenerowanej energii? Skontaktuj się z nami, a zadbamy o dobro Twojej firmy!